Joshua: Fury se nemá kam schovat, já si ho najdu a stanu se nezpochybnitelným šampionem

Joshua: Fury se nemá kam schovat, já si ho najdu a stanu se nezpochybnitelným šampionem

Anthony Joshua potvrdil, že má Tyson Fury prakticky jen velké řeči.

Je to sotva pár chvil, co více než dvoumetrový obr původem z Manchesteru uveřejnil, že je Joshua čistě průměrný fighter, který má navíc pro strach uděláno. „Bude to nejlehčí fight mojí kariéry!“ uváděl.

AJ není člověkem, který by si na nějaký trashtalk zrovna potrpěl, přesto v tomto případě musel reagovat. „Nejlehčí? Dobře tedy, hlavně se nesnaž vymanit z našeho zápasu, protože já si tě najdu. Teď už není prostor, kam by ses mohl schovat,“ vzkazoval směrem na sever Anglie.

AJ se domnívá, že pro to, aby byl nezpochybnitelným šampionem, byl stvořen. „Tohle je cíl, pro který pracuji celý svůj život. Myslím si o sobě, že mám všechny potřebné předpoklady k tomu, abych Furyho porazil. Být vůbec prvním člověkem, který sjednotí všechny pásy v těžké váze, to je můj úděl!“ je si dobře vědom.

A jak to doopravdy bude, to nám napoví až čas. Fury je nepochybně už teď papírovým favoritem, přesto je nutné podotknout, že více než rok nestál v ringu. A kdo ví, jak dlouho se bez boje bude muset ještě obejít, než konečně bude oznámen oficiální termín jeho další bitvy…

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue