top fight logo export web
fury wilder vyjadreni

Joshua: Furyho výhra nad Wilderem? Nic velkolepého, Deontay není měřítkem kvality

Dvě výhry nad statisticky nejúspěšnějším knokautérem celé historie těžké váhy podle Joshuy nic neznamenají.

Tyson Fury završil s Deontayem Wilderem trilogii, přičemž si na konto připsal jednu remízy a pak dvě shodné výhry před limitem. A zatímco většina lidí cítí, že Gypsy King těmito výhrami potvrdil svůj status světové jedničky, takový Anthony Joshua je proti.

„Wilder je jenom přeceňovaný americký boxer. Celou svou kariéru si postavil na tom jednom úderu, který ale nic neznamená, pokud pro tuto hru nemáte hlavu. Kdyby ve své kariéře boxoval s vícero inteligentními soupeři, prohrál by mnohem více zápasů,“ nechal se slyšet bývalý britský šampion, jemuž čtyři pásy nedávno odcizil Oleksandr Usyk.

„Fury je tedy kvalitní boxer, ale ani on ještě nebojoval s tolika kvalitními soupeři, Deontay není žádným měřítkem kvality. I já pevně věřím, že mám potřebné znalosti, abych je porazil oba dva,“ nepochybuje AJ.

Všechny fanoušky by nepochybně lákalo to zjistit v praxi, zdali by Joshua svým slovům dostál, ale nejprve si bude muset poradit v odvetě s Usykem. Tento zápas je předběžně plánován na jaro nového roku.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.