Top-Fight.cz - bojové sporty
fury wilder vyjadreni

Joshua: Furyho výhra nad Wilderem? Nic velkolepého, Deontay není měřítkem kvality

Dvě výhry nad statisticky nejúspěšnějším knokautérem celé historie těžké váhy podle Joshuy nic neznamenají.

Tyson Fury završil s Deontayem Wilderem trilogii, přičemž si na konto připsal jednu remízy a pak dvě shodné výhry před limitem. A zatímco většina lidí cítí, že Gypsy King těmito výhrami potvrdil svůj status světové jedničky, takový Anthony Joshua je proti.

„Wilder je jenom přeceňovaný americký boxer. Celou svou kariéru si postavil na tom jednom úderu, který ale nic neznamená, pokud pro tuto hru nemáte hlavu. Kdyby ve své kariéře boxoval s vícero inteligentními soupeři, prohrál by mnohem více zápasů,“ nechal se slyšet bývalý britský šampion, jemuž čtyři pásy nedávno odcizil Oleksandr Usyk.

„Fury je tedy kvalitní boxer, ale ani on ještě nebojoval s tolika kvalitními soupeři, Deontay není žádným měřítkem kvality. I já pevně věřím, že mám potřebné znalosti, abych je porazil oba dva,“ nepochybuje AJ.

Všechny fanoušky by nepochybně lákalo to zjistit v praxi, zdali by Joshua svým slovům dostál, ale nejprve si bude muset poradit v odvetě s Usykem. Tento zápas je předběžně plánován na jaro nového roku.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • Joshua: Furyho výhra nad Wilderem? Nic velkolepého, Deontay není měřítkem kvality