top fight logo export web
joshua fury navrat box

Joshua: Garantuji vám, že Fury v žádném důchodu není. Stoprocentně se vrátí

Tysonův důchodový status byste neměli brát vážně, tvrdí Anthony Joshua. Ví, kdy a proti komu se má vrátit.

Tyson Fury si údajně hraje s emocemi svých fanoušků. Podruhé během posledních čtyř měsíců oznámil odchod do důchodu. Tentokrát to ovšem podpořil slovy, že se vzdává svých mistrovských pásů.

Tento akt měl ve fanoušcích vyvolat dojem, že se Gypsy King vážně loučí, jenže i to má údajně být habaďůra. Anthony Joshua disponuje zcela odlišnými informacemi, o které se nebál podělit se světem.

„Povím vám to takhle. Tyson Fury stoprocentně do žádného důchodu neodešel. Jsem plně přesvědčený, že se vrátí,“ uvedl AJ na tiskové konferenci pouhý den před svým vlastním zápasem, jenž svede proti Oleksandru Usykovi.

„Vím dokonce, že má uzavřenou smlouvu s nějakou saúdskou asociací. Chce bojovat proti mně nebo Usykovi. Dokonce váhám, zdali ta smlouva není na dva zápasy, což by znamenalo, že by se počítalo i s odvetou. Takže rozhodně v žádném důchodu není,“ zdůraznil Joshua.

Tato výpověď se prakticky do puntíku shoduje s tím, co veřejnosti řekl Derek Chisora. I on má nějaké zákulisní info, podle kterého Fury rukavice na hřebík ještě úplně tak nepověsil.

fury duchod problemy box

„Fury neodešel do žádného důchodu, to je jeden velký mýtus. Co se před veřejností tají, je to, že se už dávno dohodl s nějakou saúdskou skupinou, že bude čelit vítězi zápasu Joshua vs. Usyk. Tohle pro změnu vím já,“ uveřejnil Chisora.

Fury bohužel trpí bipolární poruchou, takže do éteru vysílá tyhle nepravdivé zprávy, že končí, aby se o něm mluvilo a psalo. Už to, jak se snažil vyzvat mě, nedávalo smysl, protože se připravuje na vítěze bitvy Joshua vs. Usyk. Akorát svými prohlášeními mate veřejnost. To je celé,“ sdělil Chisora deníku Mirror.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!