top fight logo export web
tyson fury navrat

Joshua je srab, Usyk ku*da a Whyteovi se bojovat nechce, vypustil Fury svou temnou stránku

Tyson Fury poznamenal, že je připravený opět naskočit do ringu, elitní soupeři se ale tak nějak skrývají.

Pokud máte nějaké plány, rádi byste je dodrželi. Tyson Fury už kvůli pandemii koronaviru ztratil dost času, proto když se věci začaly vracet do normálu, rád by i on obnovil své pracovní tempo.

Organizace WBC mu za soupeře určila Dilliana Whytea, s tím se ale obr z Manchesteru nedokázal dohodnout na financích, Whyte si prý neustále říká o nesmyslné částky, a proto dohoda mezi nimi padla.

Dalším v pořadí by mohl být Usyk, ale ten na realizaci tohoto duelu málo tlačí, navíc je smlouvou vázán k odvetě s Joshuou. Přesně tím soupeřem, který se už celé roky Furymu údajně vyhýbá… Zapeklitá to situace.

„Joshua je srab, Usyk je ku*da a Whyteovi se nechce bojovat. Pokud mě někdo z vás tří chce vyvést z omylu, přijměte kurva mou pobídku k boji, jinak jste všichni zbabělci,“ prohlásil Tyson ve videu, které umístil na svůj Twitter.

A jak je vidět, dopředu ho ženou silné emoce. Nedá si pokoj, dokud mu nějaká elitní těžká váha konečně neodpoví.

„Budu natáčet videa tak dlouho, dokud jednomu z vás srabů nenarostou koule a nerozhodne se se mnou bojovat. Já jsem nejlepší boxer, který kdy žil, a vy tři jste pouze troubové, posraní povaleči a zbabělci. Všechny bych vás zničil!“ vzkázal jim.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.