top fight logo export web
f7b94304f5e217639cec7ec81ef10632d3a9d45b

Joshua odpovídá Millerovi: Uvidíme, co budeš říkat, až ti zrekonstruuju obličej

Jarrell Miller se pustil do propagace svého klání s Anthonym Joshuou opravdu ve velkém stylu, přičemž na svého britského protivníka chrlil jednu nadávku za druhou. Bylo tedy na čase, aby Joshua odpověděl.

„Podívejte se na něj, všechny ty s*ačky, které z něj padají. Podobně o mně mluvilo už hodně kluků a z každého jsem to potom vymlátil. S Millerem to neskončí jinak, všechnu tu drzost z něho vytluču,“ reagoval Joshua během londýnské tiskové konference.

Není žádným tajemstvím, že se „AJ“ na své dlouhé pouti potýkal s mnohými problémy. Pouliční život a pouliční rvačky mu daly základy, které později využil na své boxerské misi, v níž doposud ještě nezaváhal. A změnit to neplánuje ani nyní.

„Pohlédněte na mé ruce. Tohle nejsou dlaně boxera, ale street fightera. Jsem si jistý, že až se Jarrellem utkám tváří v tvář v ringu, nebude potřeba žádných slov. Vše, co potřebuji říct, za mě řeknou mé údery, které budou létat, dokud Miller neusne,“ pravil Joshua. „Druhého července zrekonstruuji Jarrellovi Millerovi jeho obličej a pak si zase půjdu svou vlastní cestou,“ dodal.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.