Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • Joshua odpovídá na zprávu od Wildera: Nebojte se, ty i Fury jste na mé listině, takže na vás také dojde

Joshua odpovídá na zprávu od Wildera: Nebojte se, ty i Fury jste na mé listině, takže na vás také dojde

Je to sotva pár chvil, co současný šampion WBC Deontay Wilder uvedl, že jeho americký kolega Jarrell Miller porazí Anthonyho Joshuu, načež tato zpráva doputovala až do Británie, kde si ji vyslechl sám král těžké váhy v boxu, jenž striktně a bleskurychle smetl všechny pochybnosti pod stůl. Navíc Wilderovi vzkázal, že i na něho dojde.

„Nemá cenu brát jeho řeči vážně. Kdyby chtěl, už mi dávno čelil, ale to on neudělal a místo toho se schoval. Je to jen strategická metoda, jak někoho vyprovokovat k reakci, což se mu povedlo, takže mu odpovídám. Neboj se, Deontayi, i na tebe dojde, mám tě na své listině, ty i Fury se dočkáte,“ řekl s ledovým klidem aktuální držitel pásů WBO, IBO či IBF.

Jak ty duely budou probíhat, to jsme se dozvěděli přímo z Joshuových úst již teď. „Fury není neporazitelný. Myslím si, že jeho bych dokázal knokautovat. Nejednalo by se o žádný nesmysl nebo lucky punch, prostě bych s ním držel krok a pracoval furt tvrději než on, až by jednou udělal chybu,“ uváděl na adresu svého národního kolegy.

„V případě Wildera je to o něco lehčí. Jeho bych prostě ‚přeboxoval‘. Nedokáže držet mému rytmu po celou dobu. Tyson Fury je v tomhle ohledu lepší, protože se nenechá polapit tak snadno, a právě proto bych ho musel víc vtáhnout do svého stylu boje. Nejedná se ale o nic, co bych neuměl zvládnout,“ věřil si Joshua.

V současné chvíli na Antonyho čeká již několikrát avizovaný duel s Jarrellem Millerem. Ten se uskuteční 1. června. „Když se na něj podívám, nevidím v něm žádnou hrozbu. Nemá v sobě nic speciálního, s čím bych měl mít problém. Prostě tam přijdu, zmlátím ho a zase odejdu. To, co můžeme vidět nyní, všechny ty jeho nadávky a sebevědomí, to mají všichni, než jsou nuceni vložit svou ruku do ohně. Z těch 100 % sebevědomí se ale postupně stane 80, 60, 40 a 20, až to najednou spadne na nulu. V ten moment s ním budu hotov,“ dodal na adresu Millera. 

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin