top fight logo export web
5ad3d51f044214da0b1e7127ccc30d45b393e1bc

Joshua odpovídá na zprávu od Wildera: Nebojte se, ty i Fury jste na mé listině, takže na vás také dojde

Je to sotva pár chvil, co současný šampion WBC Deontay Wilder uvedl, že jeho americký kolega Jarrell Miller porazí Anthonyho Joshuu, načež tato zpráva doputovala až do Británie, kde si ji vyslechl sám král těžké váhy v boxu, jenž striktně a bleskurychle smetl všechny pochybnosti pod stůl. Navíc Wilderovi vzkázal, že i na něho dojde.

„Nemá cenu brát jeho řeči vážně. Kdyby chtěl, už mi dávno čelil, ale to on neudělal a místo toho se schoval. Je to jen strategická metoda, jak někoho vyprovokovat k reakci, což se mu povedlo, takže mu odpovídám. Neboj se, Deontayi, i na tebe dojde, mám tě na své listině, ty i Fury se dočkáte,“ řekl s ledovým klidem aktuální držitel pásů WBO, IBO či IBF.

Jak ty duely budou probíhat, to jsme se dozvěděli přímo z Joshuových úst již teď. „Fury není neporazitelný. Myslím si, že jeho bych dokázal knokautovat. Nejednalo by se o žádný nesmysl nebo lucky punch, prostě bych s ním držel krok a pracoval furt tvrději než on, až by jednou udělal chybu,“ uváděl na adresu svého národního kolegy.

„V případě Wildera je to o něco lehčí. Jeho bych prostě ‚přeboxoval‘. Nedokáže držet mému rytmu po celou dobu. Tyson Fury je v tomhle ohledu lepší, protože se nenechá polapit tak snadno, a právě proto bych ho musel víc vtáhnout do svého stylu boje. Nejedná se ale o nic, co bych neuměl zvládnout,“ věřil si Joshua.

V současné chvíli na Antonyho čeká již několikrát avizovaný duel s Jarrellem Millerem. Ten se uskuteční 1. června. „Když se na něj podívám, nevidím v něm žádnou hrozbu. Nemá v sobě nic speciálního, s čím bych měl mít problém. Prostě tam přijdu, zmlátím ho a zase odejdu. To, co můžeme vidět nyní, všechny ty jeho nadávky a sebevědomí, to mají všichni, než jsou nuceni vložit svou ruku do ohně. Z těch 100 % sebevědomí se ale postupně stane 80, 60, 40 a 20, až to najednou spadne na nulu. V ten moment s ním budu hotov,“ dodal na adresu Millera. 

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!