top fight logo export web
Anthony_Joshua4

Joshua: Respekt tím nezískám, ale finančně se mi vyplatí, když dovolím Furymu boxovat s Usykem

Z Joshuy se stává více byznysmen jak boxer. Veřejně se totiž nebojí přiznat, že pokud couvne ve prospěch bitvy Furyho s Usykem, dobře si na tom vydělá.

Momentálně je vše v jednání, a proto je těžké předpovědět, jak celá situace nakonec dopadne, ale doposud tu máme slibné signály, že by skutečně sjednocující duel mezi Furym a Usykem mohl dostat zelenou. Postačí pouze, když Joshua kývne na finanční kompenzaci, díky níž se vzdá nároku na svou odvetu s ukrajinským šampionem, který jej 25. září sesadil z trůnu.

„Abych byl upřímný, moc dobře vím, že pokud se vzdám s Usykem odvety, tak si tím respekt u fanoušků nezískám, ale na druhou stranu se mi to zase vyplatí z toho finančního hlediska. Navíc to bude přínosné i pro těžkou váhu boxu, protože po tom sjednocujícím souboji mnoho lidí už dlouho volá,“ řekl Joshua pro iFL TV.

Naznačil tak jasně, že uvažuje nad přijetím finanční kompenzace, jejíž výše zatím nebyla odhalena. Pokud ale skutečně odstoupí, bude pak také jeho tým trvat na tom, aby se stal prvním vyzývatelem nového nezpochybnitelného šampiona.

Tyson Fury si v tomto případě již stihl zahrát na Nostradama a předpověděl, že jakmile sekne Usyka, dá konečně šanci Joshuovi a potom pošle na zadek i jeho.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.