top fight logo export web
1ed1ebfd60d5272af486a6ca8e07aaa83c90b512

Joshua se zastal svého kolegy: Myslím si, že Fury porazil Wildera už v prvním zápase

Aktuální držitel čtyř významných pásů z těžké váhy věří, že jeho britský kolega Tyson Fury při svém boxerském návratu udolal Wildera na body. Soudci však byli jiného názoru.

Deontay Wilder jakožto současný král WBC tahal během první prosincové noci za ten kratší konec provazu, ovšem později vytasil své pověstné kouzlo a poslal „Gypsyho Kinga“ rovnou dvakrát k zemi.

Tyson Fury při svém boxerském návratu udolal Wildera na body

Nebýt těchto knockdownů, Tyson by bezpochybně dle tvrzení přísedících arbitrů vyhrál, jenže díky tomuto se celá bitva nakonec „vyrovnala“.

A i když jsou mnozí z nás jiného názoru, ať už se přiklání na jednu stranu nebo na druhou, Anthony Joshua rozhodně drží při svém krajanovi.

„V očích mnoha lidí, tedy nejenom mých, je Fury šampionem. Já, on a Deontay jsme top trojka těžké váhy. Nikdo další tu už není,“ svěřoval se.

„V jejich vzájemném zápase jsem ale viděl, že měl Tyson navrch. I když nakonec neodešel s pásem, cítil jsem, že to vyhrál. Bylo by úžasné mít dvě britské jedničky s těmi nejprestižnějšími boxerskými tituly,“ dodal.

„The Gypsy King“ a „The Bronze Bomber“ se spolu mají utkat znovu, aby vyřešili otázku, kdo z nich dvou je lepší. Místo konání je zatím otázkou spekulací, avšak už teď je jisté, že k odvetě opravdu dojde.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!