top fight logo export web
1ed1ebfd60d5272af486a6ca8e07aaa83c90b512

Joshua se zastal svého kolegy: Myslím si, že Fury porazil Wildera už v prvním zápase

Aktuální držitel čtyř významných pásů z těžké váhy věří, že jeho britský kolega Tyson Fury při svém boxerském návratu udolal Wildera na body. Soudci však byli jiného názoru.

Deontay Wilder jakožto současný král WBC tahal během první prosincové noci za ten kratší konec provazu, ovšem později vytasil své pověstné kouzlo a poslal „Gypsyho Kinga“ rovnou dvakrát k zemi.

Tyson Fury při svém boxerském návratu udolal Wildera na body

Nebýt těchto knockdownů, Tyson by bezpochybně dle tvrzení přísedících arbitrů vyhrál, jenže díky tomuto se celá bitva nakonec „vyrovnala“.

A i když jsou mnozí z nás jiného názoru, ať už se přiklání na jednu stranu nebo na druhou, Anthony Joshua rozhodně drží při svém krajanovi.

„V očích mnoha lidí, tedy nejenom mých, je Fury šampionem. Já, on a Deontay jsme top trojka těžké váhy. Nikdo další tu už není,“ svěřoval se.

„V jejich vzájemném zápase jsem ale viděl, že měl Tyson navrch. I když nakonec neodešel s pásem, cítil jsem, že to vyhrál. Bylo by úžasné mít dvě britské jedničky s těmi nejprestižnějšími boxerskými tituly,“ dodal.

„The Gypsy King“ a „The Bronze Bomber“ se spolu mají utkat znovu, aby vyřešili otázku, kdo z nich dvou je lepší. Místo konání je zatím otázkou spekulací, avšak už teď je jisté, že k odvetě opravdu dojde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.