joshua smich
Foto: Instagram/Anthony Joshua

Joshua vs. Povetkin v září, šampión bude obhajovat své tituly

Anthony Joshua dnes připustil, že schopnost Alexandera Povětkina vyřadit soupeře stylem K.O. se může zdát pro něj menší obavou, ale prohlásil, že to ho nezastaví, aby mu uštědřil velké rány.

Neporažený WBA, IBF a WBO šampión v těžké váze bude obhajovat své tituly 22. září proti ruskému veleobrovi. Joshua má kurz 1.062 na obhajobu všech titulů, zatímco Povětkin má kurz 9.00 na to, že ukončí vítěznou šňůru svého soupeře.

Joshua už nyní prohlásil, s kým chce boxovat po duelu s Povetkinem, když by se rád utkal se šampiónem WBC Deontay Wilderem a tvrdí, že je připraven posbírat všechny tituly. Nicméně olympijský vítěz si také uvědomuje, jaké nebezpečí číhá od Povetkina, který prohrál jen jednou v kariéře, a to proti boxerské ikoně Vladimíru Kličkovi na body před pěti lety. Osmatřicetiletý boxer má v současnosti zápasové skóre 34:1 a z toho má 24 vítězství stylem K.O. během dvaadvacetileté boxerské kariéry.

„Z pohledu výkonnosti můžete vidět, že umí kohokoli srazit k zemi,“ prohlásil Joshua. „Má skvělý levý hák. Prostě dokázal, že někoho s přehledem položí k zemi. Já jsem byl blízko, ale zase vím, jaké to je projít dvanáct kol,“ dodal Joshua.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin