top fight logo export web
Rozhodnuto! Anthony Joshua má nakázáno bojovat s novým soupeřem

Joshuovi se rýsuje termín odvety s Usykem, Furyho tým 40 milionů liber na vyplacení neměl

Když měl Anthony Joshua říct, za jakou částku by se vzdal odvety s Usykem, tak uvedl 40 milionů liber. Takovouto sumu vám ale jen tak někdo nedá.

Stejně to platilo v případě Furyho týmu, který s hořkou pachutí přijal ten fakt, že si na sjednocující bitvu v rámci těžké váhy boxu bude muset ještě chvíli počkat. Mezitím vedení organizace WBC svému šampionovi nařídilo, aby přijal obhajobu s Dillianem Whytem.

Tento scénář tedy značí, že je Joshua podle podmínek smlouvy vázán k odvetě s Oleksandrem Usykem, jemuž koncem září odevzdal své čtyři pásy. Teď si je pokusí vzít zpět.

„Ta jednání byla zdlouhavá, ale nyní už se dostáváme k nějakým reálnějším obrysům. Všechno směruje k tomu, že bychom se té odvety měli dočkat v průběhu dubna, přičemž uděláme vše potřebné, aby se místem konání opět stala Velká Británie,“ oznámil pro IFL TV manažer Eddie Hearn.

„Diskuze ohledně vyplacení Joshuy ze smlouvy byly uzavřeny, Furyho tým nám představil nějaké nabídky, Joshuovi se to nelíbilo, tak se budeme držet původního scénáře. Musíme si vzít pásy od Uskya zpátky, abychom mohli usilovat o sjednocujícím souboji,“ dodal Hearn.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.