Joshuovi už došla trpělivost. Někteří jen mluví, druzí raději konají, popíchl Furyho

Joshuovi už došla trpělivost. Někteří jen mluví, druzí raději konají, popíchl Furyho

Tyson Fury se v poslední době poměrně často opíral do Joshuy, až se není čemu divit, že mu jednou musela přijít odpověď.

Dvaatřicetiletý rodák z Manchesteru, který je papírově považován za nejlepšího boxera těžké váhy současnosti, už předem vyhlašuje, že až nastane čas jeho bitvy s Anthonym Joshuou, celému světu ukáže, kdo je pravý „Sparťan“ a kdo jen pouhá reklamní figurka.

„Anthonyho vypnu do třetího kola. Pokud ne, tak se potom dobrovolně vzdám!“ chvástal se Fury svým vysokým sebevědomím, podle kterého pro něj jeho britský kolega nebude představovat žádný problém.

Podobná urážka však nebyla první ani poslední. Podobné reakce se jen akumulovaly, až na něj AJ musel odpovědět. Jeho vzkaz byl příliš stručný.

„Ty o sobě říkáš, že jsi Sparťan?“ dotazoval se Tysona. „Lidé jsou z tvých proslovů už unaveni. Mí fanoušci jsou už unavení. My všichni jsme z tvých slov unaveni! Chce to méně mluvit a více konat. Dost bylo předstírání!“

Shodou okolností byl Fury vskutku pohotový a na odvážnou Joshuovu reakci hbitě odpověděl.

anthony joshua tyson fury box trenink

„Ty velký špinavý červe, však ty ani nemluvíš, ale ani nekonáš. Chceš nějakou akci? Dostaneš ji! Dám ti lekci tvého života!“ přitvrdil poslední přemožitel Bronzového Bombardéra Deontaye Wildera.

Promotér Eddie Hearn nově prozradil, že bychom se vzájemného střetu obou britských těžkých vah měli dočkat ještě letos v létě, a to 7. či 14. srpna. Pořadatelskou zemí by pak měla být Saúdská Arábie.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue