top fight logo export web
Tyson Fury Dillian Whyte box

Joy Joyce předvídá, jak se vyvine válka Tyson Fury vs. Dillian Whyte

Slavný veterán z těžké váhy Joe Joyce do puntíku předpověděl, na jaký scénář se připravit ve válce mezi Furym a Whytem.

Samozřejmě slova jsou jedna věc a realita druhá, ale protože si sám Joyce prošel tréninky s oběma borci, tak zjevně tuší, jaké jsou jejich výhody a nevýhody. Když si k tomu připočteme ještě jejich poslední zápasy, zrodila se nám predikce, kterou britský „Juggernaut“ sdělil serveru Daily Mail.

Tyson Fury vs. Dillian Whyte

„Nepochybuju o tom, že by nás nečekal dobrý fight, ale zároveň si myslím, že zde neexistuje způsob, jak by mohl Tyson prohrát. To by se skutečně muselo jednat o nějaký šťastný úder, po kterém by nevstal,“ ujal se slova Joyce.

„Furyho ani jednou ze tří duelů neporazil Deontay Wilder, údajně největší ranař v celé historii těžké váhy. A když už tam něco propasíroval, dokázal mu Fury vstát.

Whyte je oproti Wilderovi nižší třída. Není tak špatný, to rozhodně ne, to by pak nepůsobil na této úrovni, ale dle mého názoru se nebude schopný popasovat s Furyho fyzickými předpoklady i jeho schopnostmi.

Řekl bych spíš, že se Fury chopí otěží, pokusí se Whyteovi nedat příliš prostoru k nějakému taktizování a bude se neustále tlačit dopředu. S jeho rozpětím paží a bohatými zkušenostmi by si tímto způsobem měl dojít pro jasnou výhru, která se s největší pravděpodobností zrodí ještě před limitem,“ zněla Joyceho predikce.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.