fury wilder odveta box
fury wilder odveta box

Jsem připraven zrušit Tysonův souboj s Wilderem, varuje otec šampiona. Trilogie možná vůbec nebude

Nakonec by opět mohlo být vše jinak a trilogie mezi Furym a Wilderem by se opět odložila, ne-li úplně zrušila.

Když si Wilder skrze soudní arbitráž vynutil třetí měření sil, možná ani netušil, jaké komplikace samotná realizace souboje přinese. Nejprve zasáhla vyšší moc formou koronaviru, jímž se nakazil prakticky celý tým jeho soupeře, a následně se dostavily další zdravotní komplikace. Ty ovšem netrápí Furyho, nýbrž jeho nově narozenou dceru.

Jak tomu má být zvykem, rodina by vždy měla být na prvním místě. A kdyby se Tyson přeci jen rozhodl tuto kapitolu s názvem „Wilder“ ukončit, vystaví mu stopku jeho otec John.

Tyson Fury se nesoustředí

Tysonovi se narodila dcera a ta by měla teď být jeho prioritou číslo jedna. Chvíli po narození ji museli lékaři resuscitovat, oficiálně byla mrtvá po dobu tří minut. Byznys je byznys a sport je sport, ale pokud si rodina žádá vaši pozornost, musí být vždy na prvním místě,“ upozorňuje John Fury, otec šampiona těžké váhy federace WBC.

„Pokud jste člověk, který miluje svou rodinu, stejně ani nemůžete bojovat s vědomím, že se u vás doma dějí takovéto věci. Nepředvedli byste vůbec dobrý výkon. A jelikož jsem Tysonův otec, tak bych mu žádný fight za těchto podmínek ani nedovolil. Kdyby se sám rozhodl odletět do Vegas, ten let mu stopnu a fight zruším,“ řekl John.

Deontay Wilder predikce

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Filip Grznár má problémy

Filip Grznár je borec, jde do všeho!

Filip Grznár je na domácí poměry známý sportovec a již jeho anabáze v XFN ukázala, že diváky přitáhnout dokáže. Do klece se vrhl opravdu po hlavě a vzít na první zápas s minimem tréninkových zkušeností Charlese Andradeho vyžaduje koule jako vodní melouny.