Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Teofimo Lopez box

Jsem rychlý, hezký a chytrý, jsem prostě nejlepší boxer světa, ozval se Teofimo Lopez

Nový nezpochybnitelný král lehké váhy cítí, že se široko daleko nenachází lepší boxer, než je on sám.

Naposledy si Teofimo Lopez poradil s uznávaným Vasylem Lomachenkem, jehož přemohl v jasném poměru na body a na konto mu připsal druhou kariérní porážku. Po tomto úspěchu se okamžitě začalo mluvit o odvetě, ale tu teď americký borec odmítá.

„Necítím, že tu je něco, čím by mě Vasyl mohl ohrozit. V tom fightu jsem dominoval ve všech aspektech, teď je na čase, abych přijal novou výzvu,“ uvedl Lopez pro server boxingscene.

A tou novou výzvou by údajně mohl být George Kambosos, povinný vyzyvatel z řad federace IBF. Duel je předběžně plánován na 13. listopad pro newyorskou arenu Madison Square Garden. Věci se však mohou ještě změnit, dokud nebudou oficiálně stvrzeny podpisem smlouvy.

„Lidi si musí uvědomit, co reprezentuji. Nejsem jen pouhý šampion, já to tu přišel kompletně převzít. Nikoho, kdo se se mnou utká, nečeká lehká práce. Tohle je nová éra a já ji reprezentuji. Jsem rychlý, hezký a chytrý, jsem zkrátka nejlepší boxer světa,“ vyhlásil čtyřiadvacetiletý Američan, který ve své profesionální kariéře ještě neprohrál. Na kontě má šestnáct po sobě jdoucích výher.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin