top fight logo export web
iransky hulk prohra vyjadreni

Jsem zahanben, omlouvám se íránskému lidu! reaguje Gharibi na porážku v boxu

Konec Íránského Hulka, jak jsme ho znali. Sajad Gharibi po své boxerské prohře musel přiznat, že všechny zklamal a že měl o sobě lepší mínění.

Měla to být bitva monster, dvou titánů, jak se nám prezentovali na sociálních sítích. Nakonec ale proti sobě stáli dva obyčejní lidé, kteří si ani v ringu nesundali svršky, aby byly vidět jejich nadpřirozené svaly.

Sajad Gharibi sliboval soupeři jasnou porážku. Přirovnával se k perskému Herkulovi a nejsilnějšímu muži světa. Dokonce nás jen pár dní před svým boxerským debutem navnazoval, že si dojde i pro mistrovské pásy těžké váhy.

Všechno tohle ale byly jen řeči, které měly za úkol zvýšit zájem o zápas, který se nakonec stal velkým trapasem.

„Nemám co bych dodal, cítím se zostuzen a zahanben. Moc se omlouvám íránskému lidu!“ řekl Gharibi v pozápasovém interview. Na jeho tváři bylo vidět zklamání. I on sám v sebe věřil mnohem více.

Íránský Hulk to projel na plné čáře. Soupeř ho vypráskal už v prvním kole – VIDEO

Potřeboval peníze

Když Gharibimu nedopadla jarní bitva s Martynem Fordem, hovořilo se o tom, že bude muset do práce jako všichni normální lidé.

„Nemám sponzory jako Ford, nemám trenéry jako Ford, nemám v podstatě nic. Vše jedu na vlastní pěst. A teď, když jsem si mohl vydělat, mi zápas ten srab zrušil!“ zuřil „Hulk“.

I proto si tedy našel nového soupeře, kterým se stal „Kazašský Titán“. Na první pohled snadný protivník se pro Gharibiho ale stal noční můrou.

„Potřeboval jsem prachy. Po tom, co mi Ford zdrhl, jsem neměl moc možností. Slíbili jsme lidem boxerský fight, jenž jsme měli doručit v určitém termínu. Znám svou sílu a znám své možnosti. Bohužel se vše seběhlo tak narychlo, že jsem neměl možnost trénovat. Vstoupil jsem do ringu naprosto nepřipravený. Mrzí mě, že to dopadlo tak, jak to dopadlo.“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.