Junior dos Santos box

Junior dos Santos se vydává do boxerského ringu, plánuje seknout Joshuu, Furyho i Wildera

Bývalý šampion těžké váhy UFC se na sklonku své kariéry přesouvá mezi šestnáct provazů, kde rozhodně nemá malé cíle.

Junior dos Santos, kterému kvůli špatným výkonům byly z UFC ukázány východové dveře, podepsal smlouvu s S-JAM Boxing, díky čemuž může uplatnit své dobře známé jméno v novém bojovém prostředí.

„Na přesun k boxu jsem se dlouho těšil a jsem rád, že podpis smlouvy s S-JAM Boxing mi to umožní. Teď konečně mohu ukázat svůj potenciál mimo stěny oktagonu,“ oznámil rozjasněný Brazilec, jehož budoucnost zatím nemá pevně namalované linky.

On sám má ale poměrně jasno, komu by chtěl čelit. Anthony Joshua, Deontay Wilder i Tyson Fury, všichni se musí mít na pozoru. Jednoho dne se s nimi střetnu a všechny je porazím!“ řekl Santos v promo videu u svého nového zaměstnavatele.

Z toho reálného hlediska jsou podobné souboje prakticky neproveditelné, pokud si Santos své jméno dříve neudělá i v boxu. Jeho žádosti by možná jen tak ze zábavy mohl vyhovět Tyson Fury, který slíbil už i Predátorovi Francisi Ngannouovi, že se s ním jednou ze srandy střetne.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin