vemola marpo duplex

Karlos je Terminátor jenom přezdívkou, z jeho problémů jsem už zoufalý, štve Marpa

Po zrušeném MMA duelu s Pirátem je ve velkém ohrožení i Karlosův boxerských duel s Marpem.

„Výsledky rezonance, co se týče mé ruky, přinesly velice špatné zprávy. Napovrch to sice vypadalo ok, ale vevnitř to vypadá velmi špatně. Ligament (vaz) se nehojí a odumírá,“ oznámil Terminátor na svém Instagramu s tím, že bude muset odstoupit z avizované prosincové bitvy se Samuelem Krištofičem.

Zpráva je to bohužel mnohem horší, než se na první pohled může zdát. Vémolovi hrozí až předčasný konec kariéry, nad kterým on sám uvažovat příliš nechce. Osud mu ale možná zvolí jinou cestu.

„Doufám, že se vrátím. Terminátor se vždycky vrátí. Nemůžu to ale podcenit. Moje pauza je delší, než je zdrávo. Snažil jsem se trénovat asi v době, kdy jsem neměl. Ortézu budu mít dva nebo tři měsíce, takže budu zhruba čtyři měsíce absolutně bez tréninku. Pokud se mi podaří dát ruku dohromady a vrátit se, tak to bude trvat…,“ zněl Karlosův krutý ortel, jenž se dozvěděl od lékařů.

Co to tedy znamená? Na únor byl naplánován jeho zápas s rapperem Marpem. Na toto měření sil, které mělo vyprodat O2 arenu, tedy dost možná vůbec nedojde… Respektive se to pro začátek minimálně opět odloží…

konecny marpo vemola

„Narovinu, štve mě to. Samozřejmě zdraví je přednější, přeju mu, ať se uzdraví. Ale už mě trošku nebaví, jak se to furt posouvá a posouvá. Vždycky začnu přípravu, stálo to už spoustu peněz a pořád se to odsouvá. Je to už takový malinko zoufalý. Chápal jsem, když se to oddalovalo kvůli koroně a podobně, ale teď už to není o koroně, ale o Karlosovi. Je docela nezodpovědnej sám vůči sobě,“ dal Marpo deníku Sport nahlas vědět o svých emocích.

„On je Terminátor jen přezdívkou. Jsme jenom lidi a tělo máme jen jedno, měli bychom k němu podle toho přistupovat. Občas je dobrý některá zranění pořádně doléčit, a ne si hrát na Terminátora a skočit rovnou do tréninku, když máte třeba zánět v lokti nebo něco takového. Já jsem měl taky v ruce urvaný rotátor, a tak jsem netrénoval. Nechal jsem to zahojit,“ připomínal Marpo situaci z léta, kdy Vémola musel odstoupit z duelu s Polákem Naruszczkou.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin