top fight logo export web
vemola zraneni ruka

Karlíto je už také jen zraněný důchodce. Na Fight Night Challenge mě bude aspoň vyhlašovat při nástupu, směje se Attila Végh

Bývalý šampion Bellatoru se po dlouhé době opět vrátí do akce. MMA rukavičky vymění za mnohem větší boxerské vybavení, ale soupeřem mu bude starý známý z klece americké organizace. Emanuel Newton prohrál se slovenskou legendu v roce 2012 na akci Bellator 72 děleným bodovým rozhodnutím, ale skóre zvládl srovnat o dva roky později.

V titulovém zápase si po drsných pěti kolech připsal těsné bodové vítězství. O rok později však začal strmý pád nyní sedmatřicetiletého borce. Jediná výhra ze 7 posledních zápasů je pro Hardcore Kida opravdu špatná vizitka, a tak jsme jej v kleci od roku 2017 neviděli. Nyní přijede do Brna, aby čelil v hlavním zápase turnaje Fight Night Challenge, kde se letitá rivalita rozhodne v boxerském klání.

K celé akci se nedávno vyjádřil i poslední Attilův soupeř Karlos Vémola, který bude shodou okolností galavečer moderovat. Newtona nazval „americkým důchodcem“, což samozřejmě vyvolalo reakci i u hlavní hvězdy celého turnaje Végha.

„Už třetí měsíc trénuji dvoufázově a soustředím se jen na ten boxerský zápas. Díky bohu se cítím velmi dobře, jsem motivovaný a čerpám inspiraci z nové sportovní výzvy. Rozhodně to nebude žádná exhibice, půjdeme se pořádně dobít. Jeho styl mi vůbec neseděl, a navíc to byl on, kdo mi sebral titul v Bellatoru. Myslím, že v boxu bude mít takové nevyzpytatelné údery, kdy nevíte odkud to přiletí. Proto jsem si nehledal ani profesionální boxery na sparing. Karlos sice zhodnotil mého soupeře jako důchodce, ale i on sám je důchodce. Je mu stejně jako nám a také delší dobu nezápasil, protože má bohužel zranění. On do toho rýpe, protože asi musí. Já ho miluji, Karlíto je moje srdíčko. Pro mě je pocta, že bude moderovat tuto akci a bude to on, kdo mě bude vyhlašovat při nástupu.“

Attilka je očividně dobře naladěný a zpět v plném tréninku. Pokud si Karlos zvládne doléčit svá zranění, mohla by dopadnout i očekávaná odveta Zápasu století.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.