top fight logo export web
Karlos Vémola: Boxerský zápas s rapperem Marpem bude ještě letos!

Karlos Vémola: Boxerský zápas s rapperem Marpem bude ještě letos!

Zápasník Karlos Vémola potvrdil, že si s Marpem pinkne v boxu ještě v roce 2021! Na postoji už prý pilně pracuje a je připraven vyhrát. Kdy se zápasu dočkáme?

Boxerský souboj mezi rapperem Marpem a Terminátor bude určitě zajímavý, protože Marpo má za sebou pár profesionálních zápasů v thajském boxu. V roce 2018 se mu podařilo v exhibičním zápase porazit i Rytmuse.

„S Marpem jsme si slíbili, že do toho jdeme a čekáme jenom na termín. Zápas bude určitě v nějaké velké aréně, až nám povolí pustit tam lidi. Za mě je zápas s Marpem hotová věc, já jsem připraven,” řekl Vémola ve svém vysílání na Instagramu.

„Já jsem pro, Marpo je pro. Myslím si, že oba jsme chlapi a když něco řekneme, tak to tak je. Na postoji už pilně pracuji ve Spejbl Gymu. Určitě to bude letos, přesný termín ale nechávám na Ondrovi Novotnému,“ dodal.

Jak je vidět, vše bude záležet na tom, jak se bude rozvolňovat a kdy budou moct na stadion diváci. Na zápas takového formátu to chce totiž 100 % kapacitu, protože tyhle exhibiční duely mezi celebritami mají obrovskou sledovanost. Kdo bude vaším favoritem?

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.