karlos vemola

Karlos Vémola se připravuje na zápas v boxu, bude obětí Marpo, anebo Mariánek?

Držte si klobouky! Vypadá to, že bitva mezi Karlosem Vémolou a Jonem Mariánkem je na spadnutí! Terminátor totiž přidal na svůj Instagram tajemnou fotku, která skutečně naznačuje, že se utká v boxu s kontroverzním influencerem.

Veškeré spekulace odstartovala nevinná fotografie níže s popiskem “Něco se chystá… Co to bude, se dozvíte 1. 7. na Noci s Terminátorem v Goldfingers Prague“.

vemola marianek

Na snímku je Vémola zachycen v boxerských rukavicích, na čemž by nebylo nic divného, protože se už dlouho mluví o boxerské exhibici mezi ním a hudebníkem Marpem. Jenže pozornější fanoušek při bližším zkoumání zjistí, že na fotce není označen Marpo, nýbrž právě Jon Mariánek.

Ano, ten mladý influencer, který si proti sobě během chvilky stihl poštvat prakticky celou československou MMA scénu a totálně se vysmál OKTAGONu i jejímu hlavnímu představiteli Ondřejovi Novotnému.

Naznačuje snad Terminátor, že boxerský zápas, za který mu Jon Mariánek nabídl 10 milionů korun, je skutečně domluven? No nechme se překvapit, už 1. 7. se dozvíme pravdu!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Top
Inline Feedbacks
View all comments
michal bartoš
10 dní před

myslím si, že by marianek by nedopadl zrovna nejlíp

1
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue