top fight logo export web
keita vemola zapas box

Keita určil, za jakých podmínek by s Karlosem vytřel podlahu

Losene Keita reagoval na pobídku, zdali by si to nechtěl rozdat s Karlosem Vémolou. A údajně by nebyl proti, pokud tomu budou přizpůsobeny podmínky.

Losene Keita je objevem, o němž se hovoří, že to nemá daleko od UFC. Na druhou stranu je to ale také člověk jako každý jiný, který by si rád pořádně přivydělal, pokud se k tomu naskytne ta správná příležitost.

Známá pornohvězda Daisy Lee proto nedávno vymyslela plán, jak toho docílit a zároveň pobavit fanoušky. Navrhla, aby se belgický bojovník, který je údajně neskutečně rychlý, střetl s Karlosem Vémolou.

Její myšlenka se však vztahovala na MMA, kde by to s ohledem na váhu obou borců bylo neproveditelné. Jinak by tomu ale mohlo být v boxu, kde je Karlos údajně naprostý „jantar“.

„Dejte Karlosovi do ringu byť jen trochu průměrného boxera a uvidíte, že ho zdemoluje. A nemusí být oba ani ve stejné váhovce,“ navrhoval nedávno Lukáš Konečný… A kdoví, třeba jeho tužba bude i jednou vyslyšena.

Losene Keita, který je prvotřídní v postoji a nedávno hravě ukončil Ivana Buchingera, jehož srazil z trůnu lehké váhy OKTAGONu, se nabídl, že kdyby byl ze hry vyřazen wrestling, tak s Terminátorem vymete podlahu.

„V boxerském zápase Karlose porazím, a dokonce se postarám o to, aby to vypadalo snadno,“ napsal Keita v reakci na žádost, aby se s Vémolou utkal v boji, čímž jen potvrdil, že se nebojí žádných výzev.

Až se tedy jednou bude OKTAGON zaměřovat na další „sranda“ turnaj, v němž bude pořádat boxerské zápasy, může sáhnout po této radě. Záležet ovšem bude také na tom, zdali se už Keita v té době nebude nacházet na vyšší úrovni. S těmito výkony totiž budí zájem ve světě.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.