Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
mike tyson drogy
mike tyson drogy

Khabib popisuje svou děsivou návštěvu u Mikea Tysona: Fakt nemám drogy rád, ale on se úplně sjel

Khabib je zastáncem zdravého životního stylu. Když se ale dostavil na ranč Mikea Tysona, byl šokován tím, co všechno viděl a zažil.

Tyson vydává v pravidelných intervalech nové díly svého Hotboxin‘ podcastu, kam si zve zajímavé hosty převážně ze světa bojových sportů. Jeho nedávným návštěvníkem se stal i slavný Khabib „The Eagle“ Nurmagomedov, který vždy Mikea jako boxera uznával. Osobní zážitek po jeho boku se ale od jeho představ dost lišil.

Protože Iron Mike natáčí nové díly podcastu na svém ranči v Kalifornii, nechybí mu tam ani jeho pověstné konopné pole. A svou úrodu si bere i do studia, kde zkouší její kvalitu. Jedná se ovšem o něco, co takový odpůrce alkoholu či drog jako Khabib vyloženě nesnáší.

Mike Tyson a drogy

„Ještě před natáčením jsem Mikeovi říkal, aby si žádnou trávu nebral do studia. Ať si žádnou z těch věcí nedává ani na stůl, fakt to nemám rád,“ ujal se slova ruský Orel, jehož přání ale nikdo neuposlechl.

A tak se nakonec stalo, že se Tyson údajně sjel a Khabib si místo boxerské legendy pokecal hlavně s Henrym Cejudem, který je poslední epizody také ústřední osobností podcastu.

„Mám raději, pokud se sportovci umí reprezentovat. Podobně, jako to dělá Cristiano Ronaldo. Za tohle pozvání k Tysonovi na ranč jsem rád, ovšem jinak jsem z toho nadšený nebyl. Mike byl úplně mimo, nevnímal mě, ten jeho skelný pohled se mi vůbec nelíbil,“ podělil se o svůj nevšední zážitek.

tyson khabib ufc box

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin