top fight logo export web
426f5989b3d91137927dd5b25f52cc1253247368

Kličko ohledně návratu: Nikdy neříkejte nikdy

Smlouva je na stole, ale na verdikt se stále čeká. Vrátí se ukrajinská těžká váha opět do útrob ringu, kde vyzve další hvězdy současného bojového světa?

Zprávy ohledně návratu Vladimira Klička se poslední dny šíří jako lavina. Několik lidí dokonce uvěřilo aprílovému vtípku, podle něhož se „Dr. Steelhammer“ měl v akci objevit už 25. května, nicméně jednalo se o nepravdivé informace.

Novinky, které do éteru vyslal promotér Hearn, jsou ale pravdivé. Ty svědčí o Kličkově možném návratu, jenž potvrzují následující slova: „Ledy se hnuly a my Vladimírovi předložili na stůl konkrétní nabídku. Není nutné na něj spěchat, jen ať si to pečlivě promyslí. Měl vždy v povaze, že nikdy nedělal unáhlená rozhodnutí.“

Doposud jsme nevěděli, jak se k této smlouvě staví boxerská legenda, než sama učinila prohlášení. „Spekulace přichází a odchází, ale co se mě týče, beru je všechny jako lichotky. Je příjemné vědět, že se o vás lidé stále zajímají. Doposud se můj status nezměnil (je stále v důchodu), ale člověk by nikdy neměl říkat nikdy,“ navnadil Kličko.

Vladimir Kličko oslavil 25. března své třiačtyřicáté narozeniny. Ještě na začátku roku 2019 ovšem hovořil o tom, že jsou lidé, kteří zápasili i přes tuto věkovou hranici a stále si dokázali zachovat svou výkonnost. Bude i on jedním z nich?  

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!