top fight logo export web
72a412f89eb1340d005c004ab8a6d7be59dd34f2

Kličko zažil ve Španělsku noc hrůzy! Z hořící jachty ho museli vytahovat záchranáři

Legendární boxer Vladimir Kličko, jenž je svého času stále v důchodu, si společně s rodinou užíval dovolenou ve Španělsku. V ranních pondělích hodinách ale došlo k události, která ohrozila život všech cestujících na palubě.

Třiačtyřicetiletá boxerská legenda se na Ibize účastnila vernisáže německého umělce Leona Löwentrauta. Během přeplutí v časných ranních zpátky na Mallorcu nastaly krušné chvilky.

Dle zpráv, které veřejnosti zprostředkovala stanice CNN, vypukl na jachtě požár a jen díky bleskovému zásahu záchranných služeb nebyl nikdo zraněn.

Bývalý vládce těžké váhy využil tísňového volání, aby se spojil s pomocí. Jeho loď se přitom v ten moment nacházela přibližně 7 námořních mil od pevniny.

Kvůli čemu požár vznikl, to je doteď záhadou. Hlavní podezření však plyne z přehřátého motoru, z něhož se údajně začal valit kouř jako první.

„Děkuji moc hasičům na Mallorce a také posádce na palubě. Všichni dělali, co bylo v jejich silách, aby dostali situaci co nejdříve pod kontrolu,“ uvedl Kličko pro deník Bild.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.