top fight logo export web
89dd04b052557e412dcc2ed734f5c25a96429a03

Konec? Kdepak! Henry Cejudo už si domlouvá další zápas a prý půjde o velkou věc

Když odcházel do pomyslného důchodu, všichni tušili, že v tom budou nějaké zaječí úmysly. A také že byly. Henry Cejudo exkluzivně v živém vysílání pro TMZ Sports potvrdil, že vyjednává o svém dalším souboji.

Pokud ten příběh sledujete společně s námi, pak víte, že si „Triple C“ v minulosti vyměnil pár ostřejších poznámek se současným boxerským talentem Ryanem „Kingry“ Garciou (20-0-0, 17 KO).

Zmíněná dvojka se virtuálně dohodla na vzájemném měření sil, které zprvu nikdo nebral vážně. Cejudo ale následně pověřil svého manažera Aliho Abdelazize, aby zatahal za nitky a pokusil se tuto bitvu vyjednat.

garcia_cejudo

„Ryane Garcio, normálně je mi z tebe špatně. A neudělá se mi líp, dokud přede mnou nepoklekneš. Nemáš jinou možnost, můžeš si na mě vyslat klidně sto úderů, ale mně bude stačit jenom jeden, abych tě přinutil ohnout koleno. Tak podepiš tu smlouvu!“ vzkazoval Cejudo, který naznačil, že se jednání opravdu dala do pohybu. A protože již není členem UFC, nebude mu v přechodu nikdo bránit.

„Opravdu si nemyslím, že by byl Garcia tak dobrý. S poctivou přípravou a dobrým týmem ho donutím pokleknout před samotným (promotérem) Oscarem De La Hoyou,“ zdůrazňoval „Triple C“, jemuž rozhodně nechybělo zdravé sebevědomí. Ostatně jako vždy už. 

Ryan Garcia patří k jedněm z nejnadanějších talentů současné boxerské éry. Je mu teprve jednadvacet let, ještě nikdy neprohrál, v držení má stříbrný pás WBC lehké váhy a v žebříčku se vyhřívá na desáté příčce.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!