top fight logo export web
De La Hoya

Koronavirus mi úplně zkazil chuť k boxu, šklebí se De La Hoya. Jak to vypadá s návratem?

Tak moc se těšil na svůj návrat, ale pak se dostal do kontaktu s nemocí COVID-19 a rázem se mu změnil život.

Bývalý šampion šesti hmotnostních kategorií, kterému je nyní 48 let, si už domlouval exhibiční zápas s Vitorem Belfortem.

Těsně před samotným soubojem mu ovšem vyšel pozitivní test na koronavirus a „Golden Boy“ musel svůj comeback odložit. Teď ale není jisté, zdali se vůbec někdy ještě vrátí.

„Upřímně přiznávám, že jsem teď naprosto demotivovaný, a to hlavně kvůli koronaviru a všemu, co tahle pandemie způsobila,“ řekl De La Hoya pro TMZ Sports.

„Byl jsem ve skvělé formě, naladěný na zápas, sebevědomí bylo vysoké, ale pak přišel COVID a totálně mi vzal vítr z plachet. Připravil mě jak o zdraví, tak i o chuť bojovat,“ pravil.

Nějaký prostor pro návrat si ještě neponechává, ale velkou naději by do něho nevkládal.

„Počkám si do ledna, až opět obnovím všechny své tréninky. Potom kdoví, třeba se mi vrátí chuť,“ dodal De La Hoya, který svou profesionální kariéru ukončil v roce 2008 po duelu s Mannym Pacquiaoem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.