top fight logo export web
Hulk Sajad Gharibi

Kvůli duelu s Fordem jsem shodil skoro 40 kilo! odhalil Hulk. Jaká je teď jeho váha?

Sajad Gharibi se podle všeho vzdal svých sto osmdesáti kil, aby se v duelu s Fordem mohl lépe hýbat.

Íránský Herkules či Hulk, ať už je vám milejší jakékoliv oslovení, usoudil, že je až příliš silný, a tak se dobrovolně vzdal značné části své ohromné muskulatury.

Během přípravy, jíž vede aktuálně na boxerský souboj s kulturistou Martynem Fordem, se zaměřil hlavně na kondiční tréninky, jež podpořil zdravým jídelníčkem, jehož výsledkem má být více než třicetikilový úbytek na váze.

Dle veřejně dostupných zpráv vážil Gharibi dříve 177 kg, teď ovšem během stories na svém Instagramu navážil necelých 140. To nás nutí pochybovat a ptát se, jaká je nebo spíše byla jeho skutečná hmotnost.

Netahal nás tento íránský lišák za nos?

To je mimochodem otázka, kterou si lidé pokládají asi nejčastěji. Jakmile totiž internet začaly zaplavovat skutečná Gharibiho videa, bylo na nich patrné, že neměří a neváží tolik, kolik nám sám celou dobu říkal. A teď z něho vylezlo, že v posledních týdnech shodil desítky kilogramů.

„Kvůli zápasu s Fordem jsem shodil přes 30 kilo,“ řekl Íránský Hulk, jenž je stále pobouřen, že ho na této cestě nikdo finančně nepodpořil. Vše si totiž hradí sám.

„Přijel jsem do Londýna bez jakékoliv pomoci. Veškeré cesty i přípravu si hradím sám. Trénuji také sám. Jsem bez trenéra i bez finanční podpory. Nicméně se na nic nevymlouvám. Už dost bylo řečí! Vše, co budu chtít říct, řeknu 30. dubna v O2 areně!“ sdělil Hulk ve stories na svém Instagramu, což podpořil krátkým videem, kde stojí na váze, jejíž hodnota se zastavila na 138,5 kg.

Lehčí než Ford?

Paradoxem je, že se současnou hmotnostní je Gharibi dokonce nepatrně lehčí jak jeho oponent Martyn Ford. Ten rovněž vydal update týkající se jeho formy, přičemž upozornil, že aktuálně váží 141 kg.

K tomu se vyplatí připomenout, že se ještě prakticky před pár dny Hulk obrátil proti kritikům, které se snažil přesvědčit, jaká to je „hora svalů“. A tak jim vpálil do obličeje, že váží 180 kg… Byla to lež, anebo se jen prostě nechal unést v afektu okamžiku?

„Měřím bezmála 190 cm a vážím skoro 180 kg. Představte si, že takového člověka, bodybuildera, potkáte někde na ulici… Já jsem Hulk, jsem ‚Perský Herkules‘, mé masivní síle se jen tak něco nevyrovná! Tohle je dar shora. Ještě než jsem se narodil, byl jsem obdarován nadlidskou silou. A během svého života jsem ji nikdy nepřestal rozvíjet, abych se nakonec stal tím, kým jsem dnes.“

Inu, obrázek si na tohle můžeme udělat všichni sami, i když většina z nás stejně asi tuší, odkud vítr vane.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.