top fight logo export web
Pacquiao

Legenda se loučí: Manny Pacquiao zaslal emotivní video, kterým dává sbohem své bohaté kariéře

Emoce, emoce a zase emoce. Odchod do důchodu nikdy nebývá snadný a zejména tomu platí v Pacquiaově případě.

Pokud zasvětíte celý život sportu, nemůžete nad svou kariérou jenom mávnout rukou. V srdci i v hlavě si uchováváte celou řadu vzpomínek, se kterými se chcete nějak podělit se světem.

Filipínský boxer tak učinil v podobě videa, které má téměř patnáct minut. V něm postupně mapuje svou cestu coby jako bojovníka, který se dostal k titulům z osmi různých váhových kategorií (!). Něco podobného se nikdy nikomu nepovedlo a asi jen tak ani nepovede.

Pacquiao zároveň přiznává, že i když jeho život měl spoustu vrcholů i pádů, odchod do důchodu je nepochybně nejtěžším rozhodnutím jeho života.

„Nejlepší fanoušci nejlepšího sportu světa, děkuji vám! Děkuji vám za všechny nádherné vzpomínky. Tohle je to nejtěžší rozhodnutí, jaké jsem kdy učinil, ale už jsem se s tím smířil. Jděte si za svými sny, pracujte tvrdě a sledujte, co se stane. Na shledanou, boxerský světe!“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.