Top-Fight.cz - bojové sporty
Logan Paul: Až porazím Mayweathera, tak budu moct v klidu do důchodu, má mise bude splněna

Logan Paul: Až porazím Mayweathera, tak budu moct v klidu do důchodu, má mise bude splněna

Logan Paul se zatím v boxu příliš dlouho neohřál, ale už teď plánuje odchod do důchodu.

Dost by nám mohl napovědět výsledek zápasu, který se uskuteční 6. června. Starší ze známého internetového dua bratrů Paulů se v ringu postaví proti legendárnímu Floydu Mayweatherovi, který se mezi šestnáct provazů vrátí po více než dvou letech.

Logan už teď slibuje, že plánuje všechny fanoušky „rozbrečet“ tím, že jejich milovaného krále porazí. A pokud to zvládne, již si ve světě boxu prý nebude mít co dokazovat.

„To bude breku, až zničím vašeho neporaženého krále,“ smál se Logan. „Pokud vyhraju, nebudu si muset už nic víc dokazovat. Plánuji Floyda poslat znova do důchodu a potom budu moct v klidu ukončit kariéru i já sám. A odvetu mu v žádném případě nedám!“ přiostřil.

Jeho plán je smělý a v jeho prospěch nepochybně mluví jak váha, tak výška či větší rozpětí paží. Co se ale bojových zkušeností týče, v této oblasti se oba borci snad nemohou ani srovnávat. To mimochodem říká i takový Mike Tyson.

„Myslím si, že Logan dělá strašnou chybu, když do takového zápasu vstupuje. Mayweather moc dobře ví, co dělá. Podle mě to bude tah na jednu branku,“ domnívá se historicky nejmladší šampion těžké váhy.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • Logan Paul: Až porazím Mayweathera, tak budu moct v klidu do důchodu, má mise bude splněna