Logan Paul plánuje vypnout Mayweathera a ukončit kariéru coby jako „nejlepší boxer planety“

Logan Paul plánuje vypnout Mayweathera a ukončit kariéru coby jako „nejlepší boxer planety“

Logan Paul podstoupí ve své kariéře dost možná poslední boxerský zápas…

Již tuto neděli v časných ranních hodinách dojde k jeho střetu s legendárním Floydem Mayweatherem, který za celou svou profesionální kariéru nikdy nebyl poražen. Není se tedy čemu divit, že takové ESPN Floyda zařadilo na samotný vrchol žebříčku nejlepších boxerů všech dob.

V současné chvíli si tato americká bojová ikona rozhodla přivydělat na důchod, když kývla na exhibiční duel s YouTuberem Loganem Paulem. Tedy přesně tím mužem, který se teď chvástá, že bude moct zvládnout něco, co nedokázalo padesát profesionálních bojovníků před ním.

„Chci provést něco, co se ještě nepodařilo nikomu přede mnou. Hodlám porazit Mayweathera, vysmát se mu, nedát mu odvetu a odejít do důchodu,“ představil Logan své plány.

„Mnoho lidí mě podceňuje, včetně samotného Floyda. Všichni se domnívají, že jsem jen YouTuber a žádný fighter. Nikdo nechce znát pravdu. Chci, aby si Mayweather vzal do ringu všechny své pásy, protože mu je hned po tom, co ho knokautuju, hodlám ukrást a stát se nejlepším boxerem planety,“ predikoval.

„Potom odejdu do důchodu, koupím si nějaký pozemek někde na severu New Yorku a v žádném případě nedám Floydovi odvetu,“ doplnila vysmátá internetová celebrita.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue