Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
logan jake paul zapas

Logan Paul: Rád bych uspořádal zápas proti svému bratrovi Jakeovi a ještě bych vyhlížel KO

Kdepak, těmto sourozencům jde víc o společný výdělek jak o bratrskou lásku.

Logan i Jake Paulovi vyrazili do světa boxu, kde způsobili velký rozruch, ze kterého se jim do kapes pravidelně hrnou miliony dolarů. Teď ovšem nastává chvíle, kdy jsou ochotni tuto show povýšit na další úroveň, kterou je bratrovražedná válka.

„Samozřejmě, že bych rád se svým bratrem bojoval, dokonce si i přeju, aby se ten fight uskutečnil,“ řekl starší ze sourozenců ve svém podcastu. „Tohle celé je jen show a zábava, lidé by to žrali. Dozajista bych na tu chvíli zapomněl, že se s Jakem známe, a šel si pro KO.“

I když se oba dva věnují boxu, společně ani nespárují. „Každý máme svůj tým,“ říká Logan. „Já věřím ve své schopnosti a věřím, že jsem lepší jak Jake. On zase věří, že je lepší jak já. Vůbec by mi nevadilo, kdybychom se střetli a knokautovali se navzájem, ale nemyslím si, že se to stane,“ směje se.

Prozatím se jedná jen o myšlenku, která nenabyla reálných rozměrů. Jake Paul hodlá nyní bojovat s Tommym Furym a posléze by chtěl vyhlížet i nějaké velké boxerské jméno. Logan Paul je oproti tomu spojován s takovými velikány, jako jsou Vitor Belfort či Anderson Silva.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin