top fight logo export web
098183c5fa4603b410bdb1e1a5e472607c6c4d7b

Lomachenko potvrdil datum svého příštího zápasu, s Lopezem si to rozdá o všechny čtyři mistrovské pásy!

Datum i místo bylo vybráno a všechno pomalu spěje ke svému oficiálnímu oznámení.

Současný král lehké váhy WBC, WBA (Super) a WBO Vasyl „Hi-Tech“ Lomachenko (14-1-0, 10 KO) vyhlíží souboj s Teofimem „El Brooklyn“ Lopezem (15-0-0, 12 KO), v jehož držení je poslední prestižní pás IBF.

Oba boxeři se spolu střetnou 30. 5. v New Yorku. Šéf stáje Top Rank Boxing Bob Arum prozradil, že je jeho hlavním cílem zorganizovat bitvu v proslulé Madison Square Garden. Na potvrzení se ovšem stále čeká. Mělo by se však jednat jen o formalitu. 

Teofimo Lopez je teprve dvaadvacetiletý bojovník, který se může pochlubit vysokým potenciálem. Jeho cílem je vystoupat co nejrychleji na vrchol, a to se mu podaří pouze tehdy, pokud přemůže ostříleného Lomachenka.

„Jsem tu, abych čelil opravdovým výzvám. Já i Loma toho máme hodně co ztratit, ale kdo nic neriskuje, nic také nevyhrává. Všimněte si, s jakým sebevědomím do tohoto zápasu vstupuji, protože opravdu věřím, že mohu Vasyla knokautovat. Kdo mě bude podceňovat, toho o to více zarazí, až uvidí zásobu mých dovedností,“ prohlásil Lopez, kterého bude čekat největší duel života. Vychutná si ho však na domácí půdě.

Lomachenko na svém Instagramu mezitím potvrdil, že se 30. května vydá opět do bitvy. V nedávném rozhovoru navíc přiznal, že pro něj Lopez představuje opravdovou výzvu, neboť se jedná o velmi nadaného mladíka, kterého by nerad podcenil. Přesto je připravený mu vzít pás IBF a zkompletovat celou drahocennou sbírku.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.