top fight logo export web

Lomachenko promluvil o svých ambicích, rád by se připojil mezi nespornou elitu

Aktuální jednička světového žebříčku lehké váhy odhalila, jaké jsou její plány napříč kariérou.

Vasyl „Hi-Tech“ Lomachenko (14-1-0, 10 KO) strávil hodně času v amatérské lize, kde kosil jednoho soupeře za druhým (396 výher a 1 prohra) a kde se chtěl po důkladném vypilování všech nedostatků vypracovat na komplexního boxera.

V roce 2013 přestoupil mezi boxerskou elitu, a ačkoliv i zde pocítil jedno zaklopýtnutí, tak se z něho dokázal rychle vzpamatovat a postupně si našel cestu nejen na samotný vrchol lehké váhy, ale navíc i na devátou příčku pound-for-pound žebříčku podle BoxRecu.

Vasyl „Hi-Tech“ Lomachenko je vynikající boxer

Lomachenko aktuálně má ve svém držení prestižní pásy lehké váhy federací WBC, WBA (Super) či WBO a nyní plánuje na této úspěšně započaté cestě pokračovat.

„Mým hlavním cílem je být zapsán do historie. Přeju si, aby bylo mé jméno navždy v historických tabulkách boxu,“ odhaloval dvaatřicetiletý šampion.

„Pokud půjdete za deset let s přáteli do baru, dáte si pivo a začnete si povídat o boxu, tak bych chtěl, abyste si pamatovali mé jméno. Chci být v těchto příbězích, chci, aby si mě lidé pamatovali,“ doplňoval.

Než udeřila pandemie koronaviru, měl se Vasyl Lomachenko na konci května střetnout ve velkém sjednocujícím boji s šampionem IBF Teofimem „El Brooklyn“ Lopezem (15-0-0, 12 KO). Tento souboj je prozatím zrušen, můžeme ovšem očekávat, že se po uklidnění situace opět objeví na trati.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.