OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Lomachenko promluvil o svých ambicích, rád by se připojil mezi nespornou elitu

Aktuální jednička světového žebříčku lehké váhy odhalila, jaké jsou její plány napříč kariérou.

Vasyl „Hi-Tech“ Lomachenko (14-1-0, 10 KO) strávil hodně času v amatérské lize, kde kosil jednoho soupeře za druhým (396 výher a 1 prohra) a kde se chtěl po důkladném vypilování všech nedostatků vypracovat na komplexního boxera.

V roce 2013 přestoupil mezi boxerskou elitu, a ačkoliv i zde pocítil jedno zaklopýtnutí, tak se z něho dokázal rychle vzpamatovat a postupně si našel cestu nejen na samotný vrchol lehké váhy, ale navíc i na devátou příčku pound-for-pound žebříčku podle BoxRecu.

Vasyl „Hi-Tech“ Lomachenko je vynikající boxer

Lomachenko aktuálně má ve svém držení prestižní pásy lehké váhy federací WBC, WBA (Super) či WBO a nyní plánuje na této úspěšně započaté cestě pokračovat.

„Mým hlavním cílem je být zapsán do historie. Přeju si, aby bylo mé jméno navždy v historických tabulkách boxu,“ odhaloval dvaatřicetiletý šampion.

„Pokud půjdete za deset let s přáteli do baru, dáte si pivo a začnete si povídat o boxu, tak bych chtěl, abyste si pamatovali mé jméno. Chci být v těchto příbězích, chci, aby si mě lidé pamatovali,“ doplňoval.

Než udeřila pandemie koronaviru, měl se Vasyl Lomachenko na konci května střetnout ve velkém sjednocujícím boji s šampionem IBF Teofimem „El Brooklyn“ Lopezem (15-0-0, 12 KO). Tento souboj je prozatím zrušen, můžeme ovšem očekávat, že se po uklidnění situace opět objeví na trati.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue