top fight logo export web
Teofimo Lopez box

Lopez šíleně riskoval, v boji s Kambososem mohl klidně zemřít! odhalil doktor

Teofimo Lopez byl ochoten udělat vše pro to, aby ubránil své tři pásy. Dokonce i v boji s Georgem Kambososem nasadil vlastní život.

Během zápasu si to možná spousta lidí ani neuvědomovala, ale tvrzení lékaře vždy bývají přesnější. A doktor Linda Dahl musel nyní exkluzivně pro ESPN uveřejnit jednu šokující zprávu. „Nechybělo moc a Teofimo upadl do bezvědomí. Může být rád, že v mozku nemá žádné krevní sraženiny.“ Z těch slov až mrazí.

Lopez měl ještě nedávno na kontě 16 výher bez jediné porážky. Sotva ale přebral pásy Vasylu Lomachenkovi a už je zase musel odevzdat dále, tentokrát do péče Kambososovi, od něhož schytal několik přesných úderů do hlavy. Vydržel až do konce, ale odnesl si prohru na body.

„Upřímně vám říkám, že Teo mohl zemřít. Bylo to znát na jeho dechu, jeho plíce dýchaly z posledního. Ani vám to nemohu vysvětlit, snad jen přirovnat. Bylo to, jako kdyby na sobě nesl 150kilové závaží. Tak moc jeho krk a tělo něco svíralo,“ uveřejnil Dahl.

Protože nás od zmíněného souboje dělí už týden, dá se říct, že je Lopez z nejhoršího venku. Ve svých myšlenkách si už dokonce přemítá vidinu návratu. Pochopitelně se bude snažit své pásy vybojovat zpátky.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.