canelo alvarez box usman

Mám pocit, že se mě Canelo bojí, proto se mi vyhýbá, vypozoroval Usman

Canelo Alvarez nejeví příliš velký zájem o boxerský souboj s Kamaru Usmanem a UFC šampion z jeho jednání vycítil strach.

Když byla naposledy mexická boxerská jednička tázána, jak se dívá na případný duel s Kamaru Usmanem, řekla jen prostě: „Podle mě mu jde jen o peníze, nic jiného v tom nebude.“

Nigerijská noční můra se ovšem drží svého názoru. „Kdybych nevěděl, že nemohu vyhrát, nešel bych do toho. Ale já si skutečně věřím. Canelo je jediný soupeř, který mě momentálně motivuje.“

Mexický borec by však raději přepisoval historii ve svém sportu. „Momentálně vyhlížím zápas o titul křížové váhy WBC. Nevidím důvod, proč bych se měl zabývat Usmanem. Ten zápas mi nic nepřinese, vůbec ho nepotřebuji.“

Canelo Alvarez hodnotí svůj vítězný duel se Saundersem a potvrzuje, kdo bude jeho příští soupeř

V tento moment jeho nigerijský protějšek ale ucítil strach. „Proč by do toho nešel? Jsem jeden z nejpopulárnějších MMA bojovníků planety a on by raději čelil někomu, kdo má na Instagramu pouhých 14 tisíc sledujících? Za tím nemůže být nic jiného než strach. Nejde do toho, protože o sobě pochybuje. Já se žádného nebezpečí nebojím, ale vypadá to, že on ano,“ řekl Kamaru ve Full Send podcastu.

Nedá se říct, že by to Usman myslel vážně. Vzhledem k tomu, jak v poslední době všude roztrubuje, že se z něj stal „money fighter“, můžeme počítat, že všechny jeho momentální choutky i činy jsou finančního rázu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin