top fight logo export web
abda3b7249defb227fc9e7a8013999d8afdd2491

Mám slíbený zápas s Wilderem, překvapil Ruiz, jenž chce sjednotit pásy. Poradí si však nejprve s Joshuou?

Ještě ani neobhájil své nově získané pásy, které mu propůjčil Joshua, ale už i tak neměl žádné zábrany k tomu, aby si naplánoval svou další budoucnost. Andy Ruiz by si rád co nejdříve vyšlápl na šampiona WBC Deontaye Wildera, jehož skalpem by sjednotil všechny čtyři prestižní pásy.

„Já a Deontay jsme stejného názoru. Konečně je na čase, aby někdo sjednotil pásy,“ pravil Ruiz, jemuž sebevědomí v tomto směru určitě nechybí. Přesto se z nějakého důvodu brání odvety s Joshuou na jeho území – tedy v Británii.

„Chci, aby se to konalo v USA, nejlépe v New Yorku, tam nám to vyhovuje. Pracujeme na tom, aby se to uskutečnilo tam,“ odhaloval mexický šampion v současné době držící pásy IBF, WBO a WBA. Poslední slovo však padne až koncem roku 2019, kdy dojde k odvetě s Anthonym Joshuou.

„Musím Joshuu porazit a pak mi nic nebude bránit, abych se mohl utkat s Wilderem. Jakmile ho dám, můžu se odrazit k dalšímu cíli,“ potvrzoval Andy Ruiz v rozhovoru pro stanici Fox Sports, kde vystoupil, když se přišel podívat na duel Mannyho Pacquiaioa, jenž uspěl nad předtím neporaženým Keithem Thurmanem.

Bojové publikum dlouhá léta čekalo, jestli se někdy utká Joshua s Wilderem. Pokud by britský bojovník prohrál i odvetu s Ruizem, pak by k tomuto duelu nikdy nedošlo. Na druhou stranu se Wilder nebrání ani boji s mexickým šampionem.

„Jsem šťastný, že konečně do této hry vstoupil někdo, kdo jí dodal úplně novou energii. Podobný zápas jsme tu už dlouho neměli, určitě by si ho lidé užili,“ doplňoval Wilder.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!