Rozhodnuto! Anthony Joshua má nakázáno bojovat s novým soupeřem
Foto: Instagram/Anthony Joshua

Manažer odhalil, v čem vidí Usykovu největší sílu, která může Joshuovi způsobit vážné problémy

Již tento víkend se Anthony Joshua vrátí ke své další obhajobě a jeho manažer se necítí zrovna dvakrát sebejistý.

I když jsou papírové předpoklady poměrně jasné, dokonce i většina zvučných boxerů věří v této bitvě úřadujícímu britskému šampionovi, manažer Eddie Hearn se snaží být více pokorný. U Joshuova soupeře vidí jednu výhodu, která se může ukázat jako velmi nebezpečná, klíčová a rozdílová.

„Jako samozřejmě, moc se těšíme, čeká nás opravdu další velký fight, ale zároveň cítíme nervy, protože Usyk rozhodně není žádný nazdárek, je skutečně dobrý,“ upozorňuje Hearn.

„Nejděsivější věc, ze které mám vážně obavy, je jeho bojové IQ. Může být menší jak Anthony, možná to ani není typická těžká váha, ale je strašně chytrý. Jsem si jistý, že tuto sobotu bude dobře připraven,“ poukazuje.

„Technicky vzato musím Usyka řadit mezi naprostou elitu dnešního boxerského světa. A Joshua přesně takovéto soupeře vyhledává – ty nejlepší vůbec. Proto se těšíme, co nám sobotní galavečer přinese,“ podotýká Hearn, jehož hlas zazněl ve výpovědi pro talkSport.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin