top fight logo export web
ladislav kutil marpo

Marpův trenér přiostřuje: Já a Vémola v boxu? Bych ho zabil! Ale on by do toho nešel, je to posera

Porazil sice učně, ale bude mít co dělat ještě s mistrem. Na Karlose Vémolu si brousí zuby Marpův trenér, který už nemůže přihlížet tomu, jak se Terminátor chová.

Jistá hrubost, sebevědomé vystupování a trashtalk jsou nedílnou součástí Karlosovy bojové image. Někdo to chápe, jiní to podporují, ale pak tu jsou i tací, kteří to vyloženě nemohou vystát.

Jedním z takových lidí, kteří se řadí do té poslední zmíněné kolonky, je i Marpův trenér Ladislav Kutil. Zejména on chová ke Karlosovi velkou zášť a ty důvody sahají daleko do minulosti. Tedy i před zápas, který se uskutečnil nyní v O2 areně.

„Vémola mě třikrát pomluvil v televizi. Nazýval mě blbcem, tak jsem mu něco řekl, ale nemělo to nic společného se zápasem,“ vysvětlil serverem lidovky.cz vyzpovídaný Kutil, proč byl na Terminátora po sobotním duelu tak naštvaný a proč mu ani nepodal ruku.

„Já mu na podání ruky odvětil: ‚Vypadni, ty ku*vo, tobě ruku nepodám, nebo ti jednu plesknu.‘ On se ke mně naklonil a že o mně nikdy nic přece neříkal, nic mi neudělal a já jsem na něj hned zlý…,“ popisoval.

„Ano, vím, že takové chování na podobnou akci nepatří, ale mám hrdost. A on se pak ještě schovává za novináře, kterým to vykecá, aby měl alibi, kdyby se mu něco stalo… Je to posera!“ přiostřil.

A že by se nám rodil i případný další duel? Tedy po Marpovi rovnou s jeho trenérem Kutilem? Zápletka by zde byla.

„V boxu? Já a Karlos? Bych ho zabil! Narovinu, já o to fakt nestojím, nepotřebuji mediální pozornost. Nemám ani sociální sítě. Každopádně toto je asi i zbytečná otázka, on by do toho ani nešel. A já to nechci řešit veřejně, nechci hejty,“ doplnil pro web lidovek Kutil.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.