top fight logo export web
martyn ford vyjadreni prohra

Martyn Ford reaguje na Hulkovu boxerskou potupu

Poté, co se Sajad Gharibi konečně přesunul do boxerského ringu, kde si uřízl ohromnou ostudu, nemohl ani Martyn Ford držet jazyk za zuby.

Íránský Hulk během svého boxerského debutu příliš nepřesvědčil, spíše ukázal, jaký amatér to je. V podstatě nebyly k vidění žádné zkušenosti, žádná technika, ale paradoxně ani žádná síla, kterou se nejvíce chlubil na svých sociálních sítích.

Gharibi si proti výrazně slabšímu kazašskému soupeři ustlal ještě v prvním kole. Je těžké říci, jak moc se na jeho sebevědomí tato potupná porážka podepíše.

Sajad Gharibi nemoc

Reakce Martyna Forda

Protože se Gharibi všude naparoval, jaký je silák a jak před jeho mocnými pažemi kulturista Martyn Ford utekl, vykopal si tím vlastní hrob. Když má nyní po boxerském debutu, nemohl jeho předchozí soupeř držet jazyk za zuby.

„Tak tady to máte. Já mohu držet hlavu hrdě vztyčenou, protože jsem celou dobu věděl, co je Gharibi zač. Stačí, když se podíváte na záznam jeho boxerského zápasu, abyste to pochopili sami,“ reagoval Ford.

„Raději jsem ze zápasu s ním odstoupil i za tu cenu, že budu nazýván srabem, než abych měl na krku vraždu. My dva jsme se nikdy neměli potkat a náš fight nikdy neměl být schválen. Každý, kdo chtěl tento zápas dovolit, by se nad sebou měl zamyslet. Já i Gharibi jsme oba kompletně z jiného těsta. Tím, že jsem odstoupil, jsem předešel smutným událostem, které by mohly nastat,“ dodal.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!