top fight logo export web
mayweather loganpaul

Mayweather čelí obvinění! Logana Paula vypnul, ale nedovolil mu spadnout na zem

Dostal Logan Paul KO? Mayweather údajně sehrál divadlo, když trefil bradu a následně svého soupeře zachytil, objal a nedovolil mu spadnout.

Nic se nevyrovná bystrému oku zápasových analytiků, kteří zpozornili při jedné velmi kuriózní situaci.

Nikdo si nemohl stěžovat, že Floyd po KO vyloženě v mnoha chvílích nešel, ale i tak jsme v jeho boji mohli poznat jeho ojedinělý defenzivní boxerský styl, který se zakládal na přesném vlnobití protiútoků.

Logan Paul je stále přeci jenom převážně YouTuber, takže se i přes značnou výškovou či hmotnostní převahu nemohl na svého soupeře dokonale připravit a spoustu ran musel zastavit až svým tělem nebo svou hlavou.

Zejména jedna taková akce byla dost kuriózní, Floyd při prvotřídním protiútoku pravým hákem mířil natolik přesně, až se jeho soupeř minimálně otřásl a svým pohybem těla naznačil, že by mohl jít k zemi. Floyd však omámeného Logana zachytil a snažil se mu pomoct vydržet v postoji.

„Byla to situace, kdy mělo dojít k jasnému knockdownu. Loganovi se v ten moment podlomily nohy, ale Floyd mu pomohl ty klíčové vteřiny přežít, než se vzpamatoval,“ poukázali komentátoři ze Sky Sports. Protože tak zápas nepřinesl KO, vítěze jsme v exhibici poznat nemohli.

V každém případě Mayweather po zápase uznal, že měl jeho soupeř tužší kořínek, než od něho sám očekával. Vzdal mu v závěrečném proslovu hold a sám přiznal, že se skvěle bavil, i když možná naposledy, protože se na tento druh zábavy údajně cítí již „příliš starý“.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.