Mayweather ironicky pogratuloval bratrům Paulům, úspěšně prý napálili celý svět

Mayweather ironicky pogratuloval bratrům Paulům, úspěšně prý napálili celý svět

O zápasy obou bratrů Paulů je skutečně velký zájem a Floyd Mayweather dobře ví proč.

Bývalý šampion, jenž se vyžívá ve všem, co mu zaručí solidní výplatu, kývnul na boxerskou pobídku od Logana Paula, s nímž se už tento víkend střetne v ringu. Za normálních okolností by si této osoby ani nevšímal, ale když slyšel šustění zlaťáků, přivábilo to jeho pozornost.

„Upřímně se musím sklonit před genialitou obou bratrů Paulů. Svým přístupem totiž dokázali obalamutit celý svět, když mu nalhali, že to jsou skuteční fighteři,“ zmínil se Mayweather, který je pro svůj další duel velkým papírovým favoritem, ačkoliv bude stát proti urostlejšímu a mohutnějšímu soupeři.

Floyd Mayweather Paul bratri box

„Ten zápas bude trvat přesně tak dlouho, jak budu chtít já. Pokud ho budu chtít ukončit v prvním kole, vyhraju v prvním kole,“ řekl Mayweather, který se snaží krotit emoce, že by skutečně mohl ve své oblíbené disciplíně proti nějakému YouTuberovi prohrát.

„Ptáte se mě, proč do toho jdu? Protože je to pro mě snadná výplata. Není umění se tvrdě dřít a odejít z boje zraněný. Umění je pracovat chytře a odcházet s co největším balíkem peněz,“ vysvětloval svůj záměr.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue