top fight logo export web
floyd mayweather

Mayweather: Na světě není YouTuber, kterého bych nedokázal porazit

Floyd Mayweather si opět pohladil ego. V neděli večer porazil YouTubera Dejiho a zaslal vzkaz dalším případným vyzývatelům.

Co americká boxerská ikona přešla do důchodu, začala si přivydělávat lukrativními zápasy převážně s influencery. Za výplatu 100 milionů dolarů porazil Logana Paula a přibližně za stejný výdělek přemohl YouTubera Dejiho. Toho nyní v neděli udolal v šestém kole na technické KO.

Do fronty na zápas s Mayweatherem se nyní řadí několik dalších vyzývatelů. Nejzvučnějším je asi Jake Paul, ale i pro něho má jindy slavný boxer drsný vzkaz.

„Řvěte si, vyzývejte mě, ale žádný z vás internetových dětí na mě nemá. Postavte se klidně na hlavu, trénujte dnem i nocí, ale vaše zkušenosti budou na ty mé vždy krátké,“ vyhlásil Mayweather po vyhrané exhibici.

„Pokud mě v ringu chcete, není problém. Ukažte mi peníze a já za vámi přijedu. Pokud vám za to ten trapas stojí, zaplaťte mi mých sto milionů a já vám dám lekci a shrábnu prachy,“ nezapomněl dodat.

Floyd tedy i nadále zůstává lovcem zlata a o tom, zdali bude mít jednou dost, rozhodne možná až doba, kdy už ten zájem budit nebude. Prozatím to ovšem neplatí, lidé mu za účast v ringu platí, tak proč toho nevyužít…

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!