Floyd Mayweather přiznává: Na fight s McGregorem jsem netrénoval, šlo jen o zábavu pro lidi

Slavný boxer Floyd Mayweather po odstupu času přiznal, že se ve skutečnosti na svůj profesionální zápas ani pořádně nepřipravoval.

Psal se tehdy 26. srpen 2017, když se v lasvegaské T-Mobile Areně konala bitva, která se dočkala opravdu slušné propagace. Conor McGregor upustil od svého původního řemesla a vydal se mezi šestnáct provazů, kde chtěl jako první skolit doposud neporaženého. A ačkoliv měl začátek poměrně slušný, postupně se karta převracela a ze zápasu se stával tah na jednu branku. Floyd Mayweather vyhrál v desátém kole na TKO.

„Pravda je taková, že jsem se na ten duel ani pořádně nepřipravoval. Jediné, co jsem dělal, byly kliky, sklapovačky a občas jsem si zaboxoval do pytle. To je vše,“ přiznával bývalý šampion, který se objevil v online show zvané Drink Champs.

O své výhře zjevně nepochyboval. „Tak samozřejmě, bral jsem to vážně, jen jsem si to chtěl užít a pobavit lidi. Navíc jsem Mayweather, takže nemusím studovat žádné soupeře. To je jejich práce, aby studovali oni mně,“ hlásil sebevědomě.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin