top fight logo export web
8f103ad1285ec03f5081c4c8b93da5030c761f20

Mayweather se vysmál Conorovi a následně prozradil, jak vidí odvetu Joshuy s Ruizem

Conor McGregor je sice (co se týče MMA) v důchodu, ale o boxerském zápasu s Floydem Mayweatherem sní pořád. Vše došlo až do takového bodu, že poslal svého manažera vyjednat další bitvu století. 

„Hahahaha, tihle kluci musí být cirkusovými klauny. Nemají mě jak ohrozit a stále budou přicházet. A na konci dne to budu vždy já, kdo se směje, kdo stále žije svůj život a kdo opakovaně chodí do banky,“ vysmál se Mayweather na kanálu TMZ Sports požadavku od manažera irského Notoriouse.

Kromě odpovědi na možnost odvetného zápasu s Conorem se bývalého krále v boxu ptali, jak vidí odvetu tehdejšího vládce těžké váhy Anthonyho Joshuy s novým šampionem Andym Ruizem. Většina „profesionálů“ ho už tak trochu paradoxně odepsala. Všichni říkají, že Ruiz drží trumfy, a to hlavně kvůli stylu, jenž dokonale kontruje ten Joshuův.

„Pánové, tohle je box. A ve světě boxu je prostě všechno možné,“ klidnil emoce Mayweather. „Ptáte se, jestli se může Joshua vrátit a porazit Ruize? Samozřejmě! Kteroukoliv noc, kterýkoliv zápas, jakoukoliv chvíli,“ pokračoval.

On sám nikdy poražený nebyl, přesto věří, že bojové sporty balancují na hraně a vítězná šňůra může být přetržena vmžiku vteřiny.

„Jak jsem řekl – tohle je box! Musíte očekávat, že se tu stanou věci, se kterými normálně nepočítáte,“ držel se svého Mayweather.

Odveta mezi Joshuou a Ruizem byla potvrzena pro konec roku 2019. Její přesné datum ani místo konání ještě určeny nebyly, mělo by to však být napraveno co nevidět.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!