top fight logo export web
3c730b12376d7e3cb8a9c80f3db978d8ba457fe9

Mayweather si je tak moc jistý svou výhrou, že přímo prosí o zápas s Khabibem

Dávejte si pozor na to, co si přejete. Khabib Nurmagomedov tak dlouze a nahlas volal po boxerském souboji s Floydem Mayweatherem, že by se ho opravdu mohl jednoho dne dočkat. Alespoň takto se to snažil veřejnosti prezentovat Eaglův manažer Ali Abdelaziz.

„Floyd až do dnešního dne prosí o to, aby se mohl s Khabibem utkat. Přímo PROSÍ!“ zdůrazňoval Abdelaziz ve streamu pro TMZ Sports.

„Říkám vám, že jsem každý týden v kontaktu s lidmi, co si přejí tenhle souboj vidět. Nakonec jsme to vždy my, kdo tuto možnost odmítá. Nemáme zájem… aspoň ne nyní,“ svěřoval se.

Khabib a Floyd se spolu začali bavit o možném zápase již od chvíle, co byl na UFC 229 přemožen Conor McGregor. Jednalo by se o další money fight, jenž by přilákal pozornost širokého publika.

V nedávné době však ruský Orel podepsal s UFC novou smlouvu a ta ho váže k povinnostem, které si musí vůči svému současnému zaměstnavateli splnit. Ta první jej zavazuje k obhajobě svého pásu z divize lehké váhy proti Dustinu Poirierovi. Duel se uskuteční 7. září.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!