Top-Fight.cz - bojové sporty
Saul Canelo Alvarez sypani

Že je Saul „Canelo“ Alvarez momentálně považován za boxerskou jedničku, proti tomu se silně ohrazuje bývalý šampion pěti hmotnostních kategorií.

Floyd Mayweather, který sám s Canelem před osmi lety bojoval a jako jediný na celém širém světě jej také dokázal porazit, musel veřejnosti připomenout, kdo je skutečným králem tohoto sportu.

„Já jsem historicky nejlepším boxerem, protože jsem bojoval úplně s každým, a navíc jsem toho dosáhl naprosto čistě. Canelova kariéra se skládá pouze ze steroidů, steroidů a opět zase jenom steroidů,“ poznamenával slavný americký veterán.

„Lidé o tom nemluví, media o tom nepíší, nikde se to neřeší, ale neuhýbejme od zásadního faktu, Canelo prostě nevstupoval čistý do většiny svých fightů. I do duelu se mnou šel najetej,“ připomínal událost z roku 2013.

„A že boxuje naprosto s každým? To je také kec. Spíše si vybírá soupeře, jak se mu to zrovna hodí. Podle mě se vyhýbá Davidu Benavidezovi, a to opravdu viditelně. Žádný Makubu nikoho nezajímá, měl by se zaměřit na Benavideze, pokud chce své kvality potvrdit,“ navrhuje Mayweather.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • Mayweather utnul jakoukoliv Canelovu dominanci: Jeho kariéra se skládá ze steroidů, steroidů a zase steroidů