top fight logo export web
b7586748c99a04407d4208641e64a768df17ec3c

Mayweather: V duelu s boxery mě už neuvidíte, ale UFC zápasníky rád proklepnu vždycky

Slavný boxerský veterán Floyd Mayweather potvrdil, že ho v ringu s profesionálními boxery už neuvidíme, zato je připravený kdykoliv naskočit proti uznávaným borcům z MMA.

„Money“ je připravený opět jednou dostát své přezdívce, když se bude snažit vyhlížet duel s nějakou MMA hvězdou. Podobně, jako se v létě roku 2017 utkal s Conorem McGregorem, je připravený „proklepnout“ další MMA hvězdu.

„Aby bylo jasné, nyní už plánuji podstupovat pouze exhbice,“ ujasnil hned na úvod Mayweather. „Jsem si jistý, že se už nikdy neutkám s žádným profesionálním boxerem,“ potvrzoval.

„Budu opět bojovat v ringu? To ano. Ale bude to už jenom proti chlápkům z MMA,“ řekl v rozhovoru pro CNN. „Peníze sice nepotřebuji, ale mohu si ještě vydělávat. Zároveň si však vážím svého zdraví, proto se takto rozhoduji,“ objasňoval své současné stanovisko.

Floyd Mayweather měl doposud potíže vyjednat si soupeře. Jednak kvůli tomu, že aktuálně probíhá pandemie koronaviru, ale také jednak kvůli tomu, že zatím nikdo nebyl schopen splnit jeho vysoké finanční požadavky na byť jen jeden exhibiční zápas.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.