Mayweather vysvětluje, proč přijal zápas s Loganem Paulem a proč by to klidně udělal znovu

Mayweather vysvětluje, proč přijal zápas s Loganem Paulem a proč by to klidně udělal znovu

Všichni mají v životě jiné priority a tou Mayweatherovou je být „chytřejší“ než všichni ostatní.

Floyd „Money“ Mayweather byl v době své aktivní kariéry tou nejvýdělečnější boxerskou postavou světa, která dokonce drží i absolutní rekord za zápas, jenž zaznamenal nejvíce prodaných PPV (4,6 milionů v duelu proti Mannymu Pacquiaovi).

Toto je vizitka, jíž se vskutku jen málokdo může chlubit, a díky ní i sám americký šampion začal razit heslo, že není důležité podstupovat tvrdá a náročná utkání, lepší je kývnout na takové nabídky, které budí pozornost, jsou finančně výnosné a člověk se při nich ani nenadře. Přesně to je případ duelu s Loganem Paulem.

„Má bojová přezdívka ‚Money‘ nebyla vymyšlená jen tak. Mým hlavním cílem je být chytřejší, než jsou ostatní. Není přece důvod chodit do fyzicky náročných duelů, kde vám jde o zdraví. Takže když se objeví taková zajímavá nabídka na nenáročný zápas s Loganem Paulem, což osobně považuji za snadno vydělané prachy, byla by ostuda ji nevzít. Něco takového bych klidně udělal znovu a znovu,“ řekl Mayweather.

Bývalý šampion pěti hmotnostních kategorií tak svým způsobem i vysvětlil to, proč by byl po Loganovi ihned ochotný kývnout na exhibiční souboj s jeho mladším bratrem Jakem. Toho však nyní bude čekat boxerská bitva s bývalým UFC vládcem velterové váhy Tyronem Woodleym.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue