top fight logo export web
3cbb0ff7f18a2db73e0a41f978200aac66d102a5

McGregor otevřeně: Přál bych si odvetu s Mayweatherem, o své výhře nepochybuji

Conor McGregor podstoupil interview v pořadu Tonyho Robbinse. Kromě toho, že se poohlédl za děním po UFC 229, také zavzpomínal na zápas s Floydem Mayweatherem.

„Rád bych si s ním dal odvetu. Čistě boxerská pravidla, stejně jako dřív. Věřím, že bych tentokrát vyhrál,“ prokazoval své vysoké sebevědomí, čímž pochopitelně vzbudil ohromnou pozornost.

„Dobře, jsem to zase já a má falešná pokora, ale prostě to vím. Vím, že bych nyní vyhrál,“ opakoval se.

„Když jsme spolu zápasili poprvé, v úvodních kolech jsem mu nakopával zadek. Po prvním kole jsem to dokonce říkal ve svém rohu: ‚To je nějaký lehký!‘ … No a pak kvůli mému přístupu změnil styl boje, s čímž jsem nepočítal. Nikdy předtím jsem to totiž u něj neviděl.“

Čeká nás snad nějaké velké překvapení? Mají všechny ty boxerské lekce, jimž se Conor v posledních týdnech věnoval (včetně jednoho exhibičního zápasu) nějaký skrytý podtext? Na tyto otázky si odpovíme časem. Pravdou však zůstává, že Dana White bude zakládat svou vlastní boxerskou stáj a Conora se do ní určitě pokusí pozvat.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.