top fight logo export web
3cbb0ff7f18a2db73e0a41f978200aac66d102a5

McGregor otevřeně: Přál bych si odvetu s Mayweatherem, o své výhře nepochybuji

Conor McGregor podstoupil interview v pořadu Tonyho Robbinse. Kromě toho, že se poohlédl za děním po UFC 229, také zavzpomínal na zápas s Floydem Mayweatherem.

„Rád bych si s ním dal odvetu. Čistě boxerská pravidla, stejně jako dřív. Věřím, že bych tentokrát vyhrál,“ prokazoval své vysoké sebevědomí, čímž pochopitelně vzbudil ohromnou pozornost.

„Dobře, jsem to zase já a má falešná pokora, ale prostě to vím. Vím, že bych nyní vyhrál,“ opakoval se.

„Když jsme spolu zápasili poprvé, v úvodních kolech jsem mu nakopával zadek. Po prvním kole jsem to dokonce říkal ve svém rohu: ‚To je nějaký lehký!‘ … No a pak kvůli mému přístupu změnil styl boje, s čímž jsem nepočítal. Nikdy předtím jsem to totiž u něj neviděl.“

Čeká nás snad nějaké velké překvapení? Mají všechny ty boxerské lekce, jimž se Conor v posledních týdnech věnoval (včetně jednoho exhibičního zápasu) nějaký skrytý podtext? Na tyto otázky si odpovíme časem. Pravdou však zůstává, že Dana White bude zakládat svou vlastní boxerskou stáj a Conora se do ní určitě pokusí pozvat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!